Recall Healing Terapisi Nasıl Bir Süreçtir

  • Anasayfa
  • Recall Healing Terapisi Nasıl Bir Süreçtir

Ankara Recall Healing Terapisi Nasıl Bir Süreçtir?

Niye mevcut bir tedavinizi destekleyen bir sistemdir. 

Hastalığınız ile ilgili bir tanı koymaz.
Hiçbir şekilde size vaatte bulunmaz, mucize sözü vermez 

Danışmanın niyeti, hastalığınızın altında yatan sırların anahtarlarını araştırırken size rehberlik etmek ve derinlerde saklı kalan duygusal, düşünsel ve zihinsel travmaları bulup ortaya çıkartmak da size destek olmaktır. 

Terapiyi almaya  karar verdiğinizde, danışmanımız “ danışman bilgi formunu” detaylı doldurursunuz.

Terapi de hastalığınızın altında yatan duygusal ve düşünsel travma tespit edilir.

Hayat çizginizde, hastalığın altında yatan duygusal ve düşünsel travmalar  araştırılır.
Recall Healıng de doğru sorular sormak anahtardır.
İfade edilmeyen, ve bastırılan tüm duygular hastalığa sebep olur. Bu duyguları ifade etmek, bu travmalarla ilgili konuşmak, yaşanılan iç çatışmadan özgürleşmenin ilk ve en temel yoludur. 

Hastalığın kaynağı, Programlanmış Amaç dönemi sürecine bakarız. Hastalığın kaynağını anne karnı ve hatta daha da öncesinde araştırırız.
Döllenmeden önce 9 ay öncesindeki koşullar, yaşanılan travmalar ve stres durumları, kişinin bedeninde seneler sonra hastalık olarak tezahür edebilir.
Daha sonra Anne Ancelin Schutzenberger’in “Jenerasyon Sendromu” olarak adlandırdığı atalardan genetik kodlar yoluyla aktarılan hastalık paternlerini araştırırız.

Kişinin hastalığının aile ağacındaki ataların yaşadıkları duygusal ve düşünsel travmalarla bağlantısını görmeye ve ortaya çıkartmaya çalışırız.

İnsanı sadece bedensel boyutu ile değil, ruhsal-zihinsel ve duygusal boyutlarıyla holistik bir bakış açısıyla değerlendiririz.

0 530 526 72 64