Recall Healing Dr. Gilbert Renaud Kimdir

  • Anasayfa
  • Recall Healing Dr. Gilbert Renaud Kimdir

GİLBERT RENAUD, (Doktora) KİMDİR?

Gilbert Renaud,15 yılı aşkın bir süredir Vancouver’da Recall Healing ve Total Biyoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır. Bütüncül Tıp (holistik tıp) konusunda otuz yıllık bir deneyimle, danışanlarla çalışmakta ve bu yaklaşımın faydalarının anlaşılması için uluslararası çalışmalar ve seminerler düzenlenmektedir. Bu seminerler özellikle Kanada, Amerika, İsrail ve Avrupa’da (Almanya, Macaristan, Rusya, Romanya, Polonya, Türkiye, Ukrayna) çeşitli yerlerde yoğunlaşmıştır. Çoğunlukla sağlık tarafından alınan eğitimler sayesinde Recall Healing bugüne kadar binlerce insana ulaştı.

Gilbert Renaud 1974’te Montreal’de üniversiteden mezun oldu. 1981’de Masaj Terapistliği, 1988’de Doğal Tıp Uzmanlığı (Naturopath-Quebec ONQ). 2007’de Naturapath Kanada’dan doktora denkliğini aldı.

1993’te sıra dışı bir tesadüf sonucu Dr. Robert Guinee ile fiziksel olarak değişen duygusal travmaların ilişkileri üzerine çalışmaya başladı. Hastalıkların sembolizmini, bölgenin hangi bölgelerinin genişlediği hangi bölgelerin kapsamı üzerine eğitim aldı ve çalıştı.

1982’de Bertrand Lemioux’tan eğitime başlamaya başladı ve yıllar boyunca Visa Sağlık Merkezinde Doğal Tıp uzmanı, masaj terapisti (akupunktur ve osteopati) ve Wellness Uzmanı olarak çalıştı. Ardından Doğal Tıp Uzmanlığı okulunda eğitmenlik yapılmaya başlandı.

Takiben Gilbert Renaud, Claude Sabbah (Total Biyoloji)’ın öğrencisi ve bu alanda bulunanlar. Daha sonra Gerard Athias (Biyopsikogenoloji ve fizyolojinin biyolojisi) ile çalışan Renaud bu eğitimlerin ilerideki parçalarını aldı.

Gilbert Renaud, katılım eğitimleri, kendi seçme ve çalışma seçme edindiği deneyimler ile danışanlarıyla yaptığı oturumların bilgilerini entegre ederek, bütün bu bilgileri büyük bir beden bilgisini taşıyan Recall Healing bilgilerini sentezledi.

RECALL HEALING

  • MUCIZE SÖZÜ VERMEZ
  • TIBBİ MÜDAHALE DEĞİLDİR
  • ALTERNATİF İPUCU DEĞİLDİR
  • TAMAMLAYICI TIP OLARAK DEĞERLENDİRİLEBİLİR

Gilbert Renaud 2016’da Rusya Sağlık Bakanlığı tarafından Recall Healing sistemi sayesinde toplumun ruhsal ve fiziksel sağlığına sağladığı katkılardan dolayı Başarı Ödülü’ne layık görülmüştür. Hatırlayın Şifa eğitimleri Moskova Üniversitesi Psikoloji bölümünde bugün bir sistem olarak öğretilmektedir.

Gilbert Renaud, PhD; 2015 yılından beri School of Younity kurucusu Pınar Gogulan’ın hükümdarlığında Türkiye’de, değerli sağlıkçıların da olduğu bireysel insana Recall Healing Eğitimlerini vermektedir.

Gilbert Renaud, deneyimlerini ve öğrenebileceklerini, Sağlık Piramidi isimli fiziksel rahatsızlıkların duygusal sebeplerini anlatan kitabıyla birlikte sekiz ayrı dilde ulaştırdı.

Hatırlayın Şifa her derde deva bir sistem ancak doğru iyileşmede iyileşmeyi çok güçlü bir şekilde desteklemek değildir.

 

0 530 526 72 64