Danışmanlık Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

  • Anasayfa
  • Danışmanlık Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Danışmanlık hizmetlerinin fiyatları, sunulan hizmetin türüne, hizmetin süresine ve verilen hizmetin onlıne-yüzyüze olan tercihine göre değişkenlik gösterebilir.

Danışmanlık Hizmetlerimizin Çeşitleri İse;

  1. Bireysel Danışmanlık: Kişisel gelişim, ilişki danışmanlığı, kariyer danışmanlığı, alanlarda bireylerle yapılan özel görüşmeler.
  2. Aile Danışmanlığı: Aile içi ilişkilerin geliştirilmesi, aile içi sorunların çözülmesi, ebeveynlik becerilerinin arttırılması gibi konularda ailelerle yapılan danışmanlık hizmetlerimiz.
  3. Çocuk Davranışlarına Özel Recall Healıng Danışmanlık; DEHB, öğrenme güçlüğü, sınav kaygısı, alt ıslatma, çiş-kaka tutma, tikler, konuşamama, kekemelik, panik atak, epilepsi, otizm davranışları… gibi bir çok hastalık ya da duygu durum bozuklukları ve davranış bozukluklarında, davranışa neden olan zihinsel programları deşifre ederek bedensel-zihinsel-ruhsal ve duygusal bütünlükle danışmanlık hizmeti sunuyoruz.
  4. Kurumsal Danışmanlık: İşletmelerin yönetim stratejileri, kurumsal iletişim, liderlik geliştirme gibi konularda şirketlere veya kuruluşlara gerçekleştirdiğimiz danışmanlık hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Danışmanlık hizmetlerimizin fiyatları tercih edilen hizmete göre değişkenlik gösterir. 

Danışmanlık hizmetleri almayı düşündüğünüzde, danışmanlarla iletişime geçerek fiyatlarını ve hizmetlerini karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca, danışmanlık hizmetlerini sağlayan kuruluşların veya platformların sunduğu fiyatlandırma modellerini inceleyerek karar verebilirsiniz.

 

0 530 526 72 64