Regresyon Neden Uygulanır?

Ankara regresyon terapisi hayatta kısır döngü şeklinde tekrar tekrar yaşadığımız, kısır döngülerden çıkmak için uygulanabilir.

Yaşadığımız olay durum her ise, duygularınızın kökü her nereden geliyorsa orayı hissetmek amaçlanır. Bastırılmış ya da sağlıklı yaşanmamış duygu ve düşüncelerimize inmek demek bunu görmek demek ya da bunu fark etmek demek benim bilinçaltına atılan anıların bilinç üstüne çıkarak iyileşmesi demek.
İnsanın ruhsal kayıtları ile diyaloğu demek.

Regresyon, tekamül yolculuğunda ayak süren, çakıl taşlarına basarak düşen, bir türlü kalkamayan bu yolda kendini yalnız hisseden sorularına cevap arayan tüm insanlığa gönderilmiş muazzam bir tekniktir.

 

İnsan beden zihin ruh ve duyg olarak 4 boyutuyla bir bütündür.

Yıllardır hep bu bedene çalışmışız. Ya da fiziksel koşullarımız ölçüsünde güdülenmişiz.

Ruh yani spiritüel tarafımızı görmezden gelmişiz. Sadece ruha da çalışmak olmuyor tabi… Amacım, niyetim, hem bedeni hem zihni hem de ruhun dengesine çalışmak. Yıllarca zihinlerimizi beslemişiz. Tüm dünyaya ait kolektiften de atalardan da gelen inanç kalıpları toplumsal kalıplar ile birlikte bilinç, saflığını yitirmiş, ruhu perdelemiş, bunun içinde beden de aracı olarak kullanılmış…

Bedenimizde nasıl ki sindirim dolaşım solunum gibi sistemler var, enerji bedenimiz olan ruhumuzu tezahür eden 7 çakramız var.

Duyguların yönettiği çakralarımızın etkin çalışıp çalışmaması bazı enerji bedenimizde aura yırtıkları olarak da ifade edilen defektlere neden olabiliyor.

Bedene yansıyan hastalıklar ..

Örneğin takıntılarda ya da panik durumlarında mutlaka zihinsel kayıtlar vardır. Davranışsal olarak hiçbir mantıklı açıklaması olmayan ancak bizi de onu yapmaya iten zihinsel kayıtlarımız vardır. Bu kayıtlar önce zihni bulandırırsa. Zihnin yani bilinçaltının bize oynadığı oyunlar ile biz o tuzağa kolaylıkla düşeriz. Bu da bizim ruhsal olarak enerji bedenimizi bloke ediyor. Enerji bedenimiz de bloke olduğunda da fiziksel hastalıklar ortaya çıkıyor..

Yani 3. aşama “beden”

Bedeninizde bir sıkıntı varsa bunu şöyle yorumlayabiliriz, zihinsel kayıtlarınızda( bilinçaltı, atasal ya da kollektif) yer alan veriler ruhunuzun blokajları ve en son fizik beden artık fırtınadan önceki son alarmlardır.
İyileşme vaktin gelmiştir.

Anlamadıysanız zaten size bunları anlatmak için o olay başınıza gelmiştir.
…..

 

İlk başta mükemmel olmayan beden, gıda verilmekle nasıl gelişiyorsa, nefis de noksandır. Fakat olgunlaşmayı kabul edecek bir istidatta, yetenekte yaratılmıştır.

Nefsin tekamül ve olgunlaşması ahlakını güzelleştirme, onu terbiye ve ilimle beslemekle sağlanır.

İşte regresyon gibi spiritüel çalışmalar bedenin gıdası ve temizliği gibidir. Her fark edilen duygu düşünce bedende de iyileşir.

0 530 526 72 64