Regresyon Nasıl Ortaya Çıkmıştır?

  • Anasayfa
  • Regresyon Nasıl Ortaya Çıkmıştır?

REGRESYON NASIL ORTAYA ÇIKMIŞTIR

Ruhun tekâmülünde öğrenmesi gereken o kadar çok şey var ki, bu gizemi öğrenmek bu yaşamın stratejisini bilmek, “ben” dediğim varlığın görünmeyen yerdeki kayıtlarını yani asıl “beni ben yapan” inançlarımın kaynağını öğrenmek, bulmak ve dönüştürmek için Regresyondan faydalanırız.

Geçmiş hayat regresyonu Dünyaca ünlü Michael Newton, Brian Weiss Gibi psikiyatrların hipnoz seansları sırasında, hastalarının tamamen tesadüfen, hiç beklenmedik bir anda, geçmiş hayatlarındaki anılara erişmesi ile ortaya çıkıyor.
Belki onlarca hipnoz seansına cevap veremeyen bazı hastaları tek bir geçmiş hayat regresyon seansıyla ciddi iyileşmeler gösteriyor.

Bunu deneyimleyen psikiyatrlar tüm kariyerlerini geçmiş hayat ve regresyonuna adadıklarını görüyoruz.
Önceleri bunu gizli saklı yaparken geçmiş hayat regresyon seansı iyileştirdiği hastalar ve yüzlerce vaka çalışması üzerine zamanlamalarından çıkıp aynı deneyimleri Tecrübe etmiş başka psikiyatristlerle bir araya geliyorlar. Ve ne mutlu ki geçmiş hayatlar regresyon hızla dünyaya yayılmaya başlıyor.

Regresyon tekâmül yolculuğunda ayak süren, çakıl taşlarına basıp düşen, bir türlü kalkamayan, bu yolda kendini yalnız hisseden, sorularına cevap arayan tüm insanlığa gönderilmiş bir armağan, hatta bir lütuftur.

Geçmiş hayat regresyon ile geçmiş hayatlardan bugüne kadar taşıdığımız karmik yükler, karmik ilişkiler, blokajlar çözülebiliyor.

Boğaz çakarınızdaki bir problemin kaynağı geçmiş hayatta yaşadığınız bir travmanız olabilir ve bu kayıt şu anki yaşamınızda ciddi kendini ifade problemine sebep olabilir.

Bir geçmiş hayat regresyon çalışmasıyla tüm bu sıkıntıların kaynağına inmek mümkün.

Geçmiş yaşam regresyon çalışması birey odaklı bir çalışmadır ancak danışanın çözdüğü bir geçmiş hayat anısı, o hayata ve o anıya dahil olan tüm kişilerin ve varlıkların yaşamında da bir çözülmeye yol açıyor.
Seans sonrasında kendisiyle ilgili bir problem niyetle çalışan danışanlar ailelerinin, yakınlarının hayatında da zaman zaman ciddi iyileşmeler fark edebiliyor.

Karmik ilişkilerin ve düğümlerinde çözüldüğünü biliyoruz. Bir regresyon çalışmasının bumerang benzeri etkisinin evrenin bambaşka bir yerindeki bir varlığa da dokunduğunu ve onun da şifası vesile olduğunu dahi görmek kaçınılmaz. Aslında hepsi karma yasası bir parçası

Diyelim ki aile ağacınızda büyük büyük büyük babanız birinin ölümüne sebep oluyor ve bu anının izi sizin bilinçaltımınızda mevcut olmuş oluyor.
Biz regresyon da bu anıyı dönüştürdüğümüzde, yani kişi elinden silahı atıp o kişiyi vurmamayı seçtiğinde, bunun enerjik dinamiği kelebek etkisi ile tüm boyut ve zamanlarda etki ediyor. Ben bu dönüştürmenin, bir yerlerde bir boyutta birini vurmak üzere olan bir insana elinden silahı arttıracak kadar güçlü bir etkisi olduğuna inanıyorum.
Kuantum fizikçileri de bu inancı doğruluyor. 

Geçmiş hayat regresyonuyla ve olumlu bir NLP çerçevelendirme ile Sistemde olumlu bir karmik enerji yarattığımızı düşünüyoruz.

Geçmiş yaşam regresyonunu görünenin ardındaki görünmeyeni görebilmemiz, fark edebilmemiz, derinlerdekini anlamamız için bize olanak sağlıyor. Karanlığın içindeyken aydınlığı görmek mümkün olmuyor zaman zaman.
Regresyon çalışması sizi içinde bulunduğunuz karanlığın dışına çıkarıp, size çeşitli çözüm yolları sünüyor, olaylara farklı cephelerden baka bilmeniz için bir alan açıyor.

İnsanoğlunun bitmeyen koşuşturması içinde yadsıdığı ruhunun gerçeklerini, ruhunun özünü, ruhunun derinliklerindeki yaratana ait olan parçasını bulup çıkarmayı hedefliyor da diyebiliriz.
Ve böylece aslında bize bir ödül olarak verilmiş ve kutsal olağan hayatımızı, dolu dolu, kendimizi gerçekleştirerek, mutluluk, sağlık ve huzurla yaşamamızı sağlıyor. 

Ruhumuzun gücüyle tanışıp, onunla yeniden bağlandığınız yaşamınızdaki sınavlardan da kolaylıkla geçebiliyorsunuz

Yolda yalnız olmadığınızı hatırlıyorsunuz.

 

0 530 526 72 64