Dikkat Eksikliği Tedavisi Ankara

  • Anasayfa
  • Dikkat Eksikliği Tedavisi Ankara

DEHB için MODERN TIP HARİCİNDE NELER MÜMKÜN?

DEHB ile ilgili yazılan çizilen araştırılan birçok makale ve araştırma bulunuyor malumunuz.

Ancak ben size, bambaşka bedensel ya da davranışsal olmayan “YENİ NESİL BİR YÖNTEM” ile farklı bir pencereden bakmanın mümkün ve  oldukça faydalı olduğunu yazmaya gayret edeceğim.
Modern tıp fiziksel yaşadığımız dünyada olmazsa olmaz, görünür parçamız ve ilk çalacağımız kapı mutlaka.
Ancak eğer modern tıptan hizmet aldınız ve yaşama pozitif yansıyan bir durum, bir davranış, bir söylem, bir eylem gözlemlemediyseniz eğer, insanı insan yapan diğer boyutlarımız üzerinden de bu hastalığı gözlemlemeliyiz diyorum.
Yani Zihin, ruh ve duygu boyutlarımızdan bakalım tabloya.

 

Ankara’da Recall Healıng ile Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite, Dürtüsellik.

Modern tıptan alınan destek yeterli-tatmin ve yaşama akan pozitif katkı gözlemlenmediğinde insanın diğer boyutları akla gelmelidir.

Modern tıp insanın bedeni ile ilgilenirken, alternatif yöntemler ise zihin-ruh ve duygular ile ilgilenir.
Zihin, ruh ve duygu boyutlarımız, insanın yazılım programını oluşturur. Bu boyutlarımızın kalemi de duygulardır.

Tüm bu bilgileri nasıl kullanıyoruz!

Dikkat Eksikliği- Hiperaktivite- Dürtüsellik (DEHB)  için birçok kaynak genetik olduğunu ve belirtilerin üzerine tedavi verildiğini çocuğun davranışlarının ve toplumsal anlamda uyumunun alışkanlık haline gelene kadar da ilaç tedavisi ile durumu kontrol altına alınmaya çalışıldığını biliyoruz.
Oysaki gerek psikoterapi seansları gerek ilaç kullanımları gerekse de alternatif davranışsal terapiler ile hala yol alamayan birçok aile ve çocuk var.

Recall Healing sistemi, der ki; bizim için kanser bile bir grip gibidir. Hastalığa neden olan duygusal çatışmalar bulunduğunda beden kendiliğinden iyileşir.

Bu cümlenin derinlemesine anlatımı belki kitaplar yazdırabilir ancak en kestirme hali ile çocuğun zihinsel programında DEHB’ e neden olan anıların kayıtlı olduğunu bilmemiz faydalıdır.

Bunların bilim dünyasının da kanıtladığı “epigenetik aktarım” ile çocuklarımıza aktardığımız bilgisidir. Bu sistem biyolojinin, matematiğin ve fiziğin insan bedenine nasıl sirayet ettiğini anlatır.

Seanslarda ya da atölyelerimde bu konuyu saatlerce aklın idrak etmesi için anlatıyorum.
Yine seanslarda ilgili çocuğun epigenetik kodlarını (epigenetik kod dediğimiz; soruna neden olan iç yazılım programıdır.) belirleyebiliyoruz.

Belirlediğimiz kaynak nedenlere şahitlik ediyoruz. Konuyu biliçdışından bilinç üstüne çıkartmış oluyoruz.

Kuantum Çift Yarık Deneyinin de kanıtladığı gibi “gözlemleyenin gözlenen üzerine yaratıcı etkisini” yaşama da akmış oluyor.
Recall Healıng Uzmanları şifacı değildir. İyileşme garantisi vermez.
Ancak yaradılışsal-varoluşsal-bilimsel bir yerden holistik olarak insanı gözlemlendiğinden iyileşme kendiliğinden gelir. Biz insanın üzerinde sherlock holmes gibi dedektifçilik yaparak iç dünyasında DEHB’ e neden programları bulur ve bunları çözümleriz.

 

Çalışma tekniği;

Recall Healıng, yeni alman tıbbı, total biyoloji olarak geçen ve kendisi de tıp doktoru olan

Dr. Hamer’ın görüntüleme cihazlarıyla da tespit ettiği iyileşmeler ile kanıtladığı bir yöntem.

Hastalıkların, zihinsel, ruhsal ve duygusal bağlantıları 40000 i aşkın iyileşme çalışmalarından referans alarak,

Dr. Claude Sabbah ve Marc Freched Total Biyoloji sistemi ile daha da genişletiyor. Ve binlerce iyi araştırılmış vaka ile çalışmaları genişletti.

Prf. Gilbert Renaud -Recall Healıng ile bu muazzam teknikleri bizlere sunuyor.

Tüm bu çalışmalar ile 10 yıldır insanı anlama merakım ile bu çalışmaların üzerine duygusal ve bilişsel tekniklerde zenginleştirdiğim bir çalışma.

0 530 526 72 64