DEHB İlaçsız Tedavi

Recall Healing mevcut olan modern tıp destek tedavinizi destekleyen bir sistemdir.

Hastalığınız ile ilgili bir tanı koymaz.

Terapide DEHB’e neden olan, DEHB’in altında yatan duygusal ve düşünsel travma tespit edilir. Hayat çizginizde, hastalığın altında yatan duygusal ve düşünsel travmalar  araştırılır.

Özellikle gebelik öncesi 9 ay, gebelik dönemi ve doğum sonrası 1 yıllık süreçte ebeveynlerin
ifade edilmeyen ve bastırılan tüm duygular hastalığa sebep olabilir.
Bu duyguları ifade etmek, bu travmalarla ilgili konuşmak, yaşanılan iç çatışmadan özgürleşmenin ilk ve en temel yoludur.

Ankara’da DEHB ile İLAÇSIZ ALTERNATİF Çalışma Şansı

Hastalığın duygusal ve düşünsel olarak kaynağın tohumlarını bulmak için, programlanmış amaç dönemi sürecine, danışanın yaşam döngüsüne ve aile ağacındaki epigenetik aktarımlarına derin kazı yaparak araştırmasını yaparız.

Hastalığın kaynağını anne karnı ve hatta daha da öncesinde araştırırız.

Döllenmeden önce 9 ay öncesindeki koşullar, yaşanılan travmalar ve stres durumları, kişinin bedeninde seneler sonra hastalık olarak, duygu durum bozukluğu ve davranış bozukluğu olarak tezahür edebilir.
Kişinin hastalığının aile ağacındaki epigenetik aktarımlarını araştırır, yaşanılan duygusal ve düşünsel travmalarla bağlantısını görmeye ve ortaya çıkartmaya çalışırız.

İnsanı sadece bedensel boyutu ile değil, ruhsal-zihinsel ve duygusal boyutlarıyla bütünsel holistik bir bakış açısıyla değerlendirdiğimiz bir çalışma yöntemidir.

0 530 526 72 64